Онлайн зустріч студентів та аспірантів спеціальності на тему: «До роботи в ІТ один крок» з Team Lead QATestLab Оксаною Курмаш.

Кафедра Економічної кібернетики разом з ІТ компанією “QATestLab” в рамках курсу “Від теорії до практики: секрети успіху” організувала зустріч з студентами та аспірантами економічного факультету.
Онлайн зустріч на тему «До роботи в ІТ один крок» з Team Lead QATestLab Оксаною Курмаш була цікавою та корисною для всіх, хто хоче розпочати кар’єру в сфері тестування програмного забезпечення. Оксана розповіла про свій шлях від студентки до керівника команди тестувальників, про вимоги до початківців та переваги роботи в ІТ. Вона також дала поради, як правильно скласти резюме, як готуватися до співбесіди та як показати свої навички та мотивацію. Учасники зустрічі мали змогу задавати питання Оксані та отримувати вичерпні відповіді. Зустріч була організована компанією QATestLab, яка надає послуги з тестування програмного забезпечення для клієнтів по всьому світу.