Відбувся захист виробничої практики студентів групи ЕК-1М спеціальності 051 Економіка (Економічна кібернетика) ОР Магістр.

8 квітня 2024 року відбувся захист виробничої практики студентів групи ЕК-1М спеціальності 051 Економіка (Економічна кібернетика).

Упродовж 4 тижнів з 05 лютого до 01 березня 2024 року студенти 1 курсу ОР «магістр» спеціальності «Економіка (Економічна кібернетика)» пройшли виробничу практику на провідних підприємствах м. Івано-Франківська та Івано-Франківської області, зокрема: ПП «Консоль Дизайн», ТОВ «Фірма «Агрокомплекс»», ТОВ «Прикарпатбуд ІФ», ТОВ «РЕГЕН Україна ПЛЮС», ТОВ «ФРАНКІВСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР» та ТОВ «СІСПАК».

За результатами практики студенти оформили звіти та успішно їх захистили. Аналіз захисту звітів показав, що протягом терміну проходження практики студенти виконали програму виробничої практики, зокрема: систематизували, закріпили та поглибили теоретичні знання за вивченими дисциплінами, отримали навики проведення аналізу методів прийняття рішень, інформаційних систем конкретного об’єкта управління з метою самостійного вирішення проблеми побудови моделей оцінки, аналізу і прогнозування функціонування підприємства з використанням сучасних економіко-математичних методів та інформаційних технологій.