Участь студентів спеціальності 051 Економіка в проєкті «Молодь і влада»

19 квітня в Івано-Франківську стартував проєкт «Молодь і влада»,  – це можливість для студентів та активістів пройти стажування в структурних
підрозділах Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Процес відбору учасників відбувався на конкурсній основі з 19 квітня по 1 травня 2023 року. За результатами відбору відбулися офлайн співбесіди, на яких було обрано 30 учасників, які пройдуть стажування у структурних підрозділах Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Відрадно зазначити, що двоє студентів спеціальності 051 Економіка – Олександра Дедерчук та Богдан Чепига, за результатами поданих заявок та співбесіди, здобули можливість проходження стажування в фінансовому управлінні та Департаменті економічного розвитку, екології та енергозбереження Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.