Відбувся захист виробничої практики ОР Магістр

Упродовж 4 тижнів з 06 лютого до 03 березня 2023 року студенти 1 курсу ОР «магістр» спеціальності «Економіка (Економічна кібернетика)» пройшли виробничу практику на провідних підприємствах та у відділенні банку м. Івано-Франківська та Івано-Франківської області, зокрема ТзОВ «Порто Франко Груп», ТОВ «М’ясник Прикарпаття», ТОВ «Трак Сота», ТОВ «ІТАРО», ТОВ «Фірма «Агрокомплекс»», ТзОВ «Панорама Плюс», ТОВ «Прикарпатбуд ІФ», ПП «Сервіс євро» та Регіональне відділення АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

За результатами практики студенти оформили звіти та успішно їх захистили. Аналіз захисту звітів показав, що протягом терміну проходження практики студенти виконали програму виробничої практики, що передбачала: ознайомлення з техніко-економічними показниками бази практики; аналіз існуючої системи управління; аналіз структури управління виробництвом; аналіз використовуваних моделей прийняття рішень; аналіз інформаційної основи моделювання; придбання навиків з моделювання економічних процесів; систематизацію, закріплення і поглиблення знань зі спеціальних дисциплін, вивчених у вузі; придбання практичних навиків, знань і умінь в галузі професійної і організаційної роботи на підприємствах і банках; збір матеріалів для дипломних і науково-дослідних робіт.