Відбувся захист виробничої практики студентів групи Е-41 спеціальності 051 Економіка ОР Бакалавр.

18 березня 2024 року відбувся захист виробничої практики студентів групи Е-41 спеціальності 051 Економіка. Захист проходив у змішаному режимі в аудиторії гуманітарного корпусу Прикарпатського університету та на платформі Zoom. Цей захист є важливим етапом у навчальному процесі, адже практика дозволяє студентам застосувати теоретичні знання в реальних умовах роботи. Студенти представили результати своїх досліджень, які включали аналіз економічних процесів, моделювання економічних систем та розробку інноваційних інформаційних систем. Захист практики сприяє не тільки поглибленню знань, але й розвитку аналітичних навичок, критичного мислення та здатності до інноваційного підходу в розв’язанні економічних завдань. Він також відкриває перед студентами нові перспективи для подальшого професійного зростання та можливості для налагодження контактів з потенційними роботодавцями.  В цілому всі студенти успішно справилися з поставленими завданнями, належним чином оформили документацію і отримали позитивні оцінки.