Нагородження Андрія Пілька та Богдана Чепиги відзнаками обласної адміністрації!

26 березня голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук разом із головою обласної ради Олександром Сичем вручили 10 студентам закладів вищої освіти та 10 студентам закладів фахової передвищої освіти, які є переможцями міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, сертифікати на стипендії
голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради.

“У час війни наш обов’язок – підтримати обдаровану молодь та стимулювати її до подальших наукових й творчих успіхів. Їхні вміння й талант – запорука швидкої та ефективної розбудови України після Перемоги” – зазначила в привітальному слові Світлана Онищук.

Для студентів вищих навчальних закладів освіти загальна сума стипендій становить 33 000 гривень.

Відрадно зазначити, що серед 10 студентів, котрі були відзначені очільниками області, є і студент четвертого року навчання спеціальності 051 Економіка Богдан Чепига, котрий минулого року під науковим керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька здобув Диплом II ступеня на Міжнародному конкурсі наукових робіт за спеціальністю 051 Економіка.