Урочисте вручення кубка Голови НБУ та дипломів I ступеня студентам спеціальності Економіка Прикарпатського національного університету

Цього року кубок Голови НБУ виборола команда студентів економістів-кібернетиків Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  у складі Богдана Чепиги (капітан команди), Олександри Дедерчук, Юлії Федоришин та Діани Вишиванюк під науковим керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька.

На запрошення організаторів чемпіонату “Монетарна політика: виклик НБУ університетам” (NBU University Challenge), студенти спеціальності Економіка разом з науковим керівником завітали до Національного банку.

Переможців особисто привітали Голова НБУ Андрій Пишний, його заступник Сергій Ніколайчук, директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Володимир Лепушинський, директор Департаменту фінансової стабільності Первін Дадашова, начальник управління монетарної політики Михайло Ребрик, начальник відділу досліджень Олександр Фарина, а також провідні фахівці Департаменту монетарної політики та економічного аналізу, Департаменту фінансової стабільності та Департаменту персоналу.

На урочистій церемонії нагородження переможців NBU University Challenge’ 2023 Голова НБУ Андрій Пишний високо оцінив наукові здобутки наших студентів. “Ви зробили неймовірну роботу та вибороли перемогу в дуже непростій боротьбі. Проаналізувати макроекономічне середовище, розробити прогнози та презентувати їх – це непроста справа. А в умовах повномасштабної війни та оновленого інструментарію НБУ, валютних обмежень, нового курсового режиму – це справжній виклик, який ви гідно здолали”, – сказав Андрій Пишний.

Під час візиту до Національного банку команда з Прикарпатського національного університету відвідала Музей Грошей, а також мала мотиваційну зустріч з фахівцями НБУ.

Національний банк проводить NBU University Challenge з 2019 року. Цього року чемпіонат зібрав понад 120 учасників із 11 областей України та міста Києва. За кубок Голови НБУ змагалися 24 команди із 22 українських університетів.

Відрадно зазначити, що представники Прикарпатського національного університету вже вдруге виграють NBU University Challenge. В 2020 році кубок Голови НБУ здобула команда студентів економістів-кібернетиків в складі Марії Вацеби, Наталії Романів, Віталія Крамара (капітан команди) під керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька.

Детальніше про фіналістів цьогорічного студентського змагання: https://is.gd/4IdNYC

Усі деталі щодо перебігу чемпіонату, умов участі, оцінювання та інші корисні матеріали: https://events.bank.gov.ua/uchallenge2023/