Лекція “Бізнес аналітика. Теорія vs Реальність” від Аліси Вандер, Senior Business Analyst в Intellias.

Кафедра Економічної кібернетики разом з ІТ компанією “Intellias” в рамках курсу “Від теорії до практики: секрети успіху” організувала зустріч з студентами та аспірантами економічного факультету.
На зустрічі обговорювалося основоположні принципи роботи бізнес аналізу на практиці, відмінності між реальними кейсами та теорією, які soft та hard скіли необхідні. Також піднімалося питання ролі бізнес аналітики у команді.
Особливою частиною була інформація про здобуття акредитації, сертифікації та приклади застосування з власного досвіду.
Зустріч було розділено на три етапи:
• Що таке бізнес аналіз і де його можна застосовувати. Відмінності теоріі та практики;
• Найвідоміші сертифікації та курси. Плюси та мінуси;
• Які насправді навички потрібні бізнес аналітику. Приклади з досвіду та вправи для власного розвитку;
Більш детально розібрали етапи сертифікації за BABOOK. Моделювання бізнес процесів за рахунок використання  BPMN та UML моделей на практиці, побудови дерева рішення, вибору стратегій, збору, аналізу та  структуризації даних.