Звітна наукова конференція студентів кафедри

7 квітня 2022 року на кафедрі економічної кібернетики відбулася звітна наукова онлайн-конференція студентів, за результатами якої відзначено кращі доповіді учасників:

1. Рекомендацією до друку у збірнику студентських наукових праць «Еврика»:

Лілія Трухим «Моделі оцінювання та аналізу ефективності витрат на маркетингові комунікації.» (науковий керівник – к.е.н., доцент Пілько А.Д.),

Олександра Дедерчук «Формування моделі соціально-економічного розвитку України в умовах цифрової економіки» (науковий керівник – к.е.н., доцент Пілько А.Д.).

1. Рекомендацією до нагородження грамотами:

Богдан Остафійчук «Сучасна парадигма стратегічного управління розвитком підприємства в контексті управління змінами» (науковий керівник – к.е.н., доцент Пілько А.Д.),

Олександр Квас «Динамічні моделі перехідної економіки» (науковий керівник – к.е.н., доцент Пілько А.Д.).