NBU University Challenge 2020

Запрошуємо 20 листопада 2020 р. о 15:00 долучитися до перегляду фіналу студентського змагання “Монетарна політика: виклик НБУ ”(NBU University Challenge).

Цього року для участі у NBU University Challenge 2020 подали заявки 35 команд – представники 27 університетів, з 13 областей України та м. Києва. Фіналістами стали 5 команд, найсильніші з яких захищатимуть запропоновані рішення з монетарної політики перед членами експертного журі.

У фіналі за кубок Голови Національного банку змагатимуться команди із трьох університетів: Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Одеського національного економічного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Прикарпатський національний університет представлятиме команда магістрів спеціальності «Економіка», ОП «Економічна кібернетика» у складі: Марія Вацеба, Наталія Романів, Віталій Крамар (капітан команди). Наставник команди – к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики Андрій Пілько.

Підтримаємо нашу команду!

Для участі у фіналі прохання зареєструватися за посиланням