В нас навчаються розумні і цілеспрямовані студенти! Обирай магістратуру за спеціальністю 051 «Економіка», ОП «Економічна кібернетика» і ми допоможемо тобі досягти успіху!

Наші студенти окрім перемог на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, стипендіальних програмах систематично підвищують рівень своїх знань на всесвітньовідомій платформі Coarsera. Зокрема, магістр Віталій Крамар, окрім перемог, здобутих під науковим керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька на

Міжнародному конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Економіка» (Диплом I ступеня);

Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020»  за напрямом «Економіка та адміністрування» (Диплом I ступеня);

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» (Диплом II ступеня);

Конкурсі стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA»; науковий напрям – Соціальні та поведінкові науки ( переможець конкурсу, стипендіат),

підвищує свій рівень з допомогою можливостей, які надіє платформа  Coarsera. Зокрема, Віталій отримав сертифікати, котрі засвідчують успішне завершення курсів за такими напрямами як: Introduction to Data Science in Python (University of Michigan), Bayesian Statistics: From Concept to Data Analysis (University of California, Santa Cruz), Practical Time Series Analysis (The State University of New York), Python and Statistics for Financial Analysis (The Hong Kong University of Science and Tecnology), Advanced Linear Models for Data Science 1: Least Squares (Johns Hopkins University) та багато інших (більше 30 сертифікатів).

Кафедра пишається своїми студентами і запрошує нових, вмотивованих молодих людей на навчання в магістратурі!