Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації !

28 березня 2019 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.051.12 відбувся захист дисертації доцента кафедри БУРТНЯКА ІВАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему “СПЕКТРАЛЬНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОВЕДІНКИ ВОЛАТИЛЬНОСТІ ФОНДОВИХ РИНКІВ”. Науковий консультант – д.е.н., проф. БЛАГУН І.С. Опоненти – д.е.н., проф. ЛЯШЕНКО О.І. (Київський національний університет ім. Т.Шевченка), д.е.н., проф. КЛЕБАНОВА Т.С. (Харківський національний економічний університет), д.е.н., доц. ЛЕВИЦЬКИЙ С.І. (Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій).
Вітаємо ІВАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА та наукового консультанта ІВАНА СЕМЕНОВИЧА з успішним захистом. Щиро радіємо за Вас, за кафедру і бажаємо подальших успіхів в професійному плані !!!