Шановні абітурієнти, важлива інформація!

Ви хочете отримати якісну сучасну освіту магістра економіки з присвоєнням кваліфікації «Економіст-аналітик» і зараз навчаєтесь на бакалавраті з не економічної спеціальності або вже маєте диплом спеціаліста (магістра).
Для того, щоб поступити в магістратуру до нас з не економічної спеціальності потрібно зареєструватися на кафедрі економічної кібернетики (кабінет 815, Гуманітарного корпусу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника”) з 13 травня до 31 травня і скласти додатковий фаховий іспит!

За додатковою інформацією звертайтесь на кафедру економічної кібернетики  (кабінет 815, Гуманітарного корпусу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника”) або телефонуйте  +380978957369

З СОБОЮ НЕОБХІДНО МАТИ:

• Папку на зав’язках