Черговий здобуток студентів спеціальності 051 «Економіка»!

20 липня, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда вручив переможцям конкурсу від Фонду Інституту Східних досліджень (м. Варшава, Республіка Польща) сертифікати на отримання річних стипендій на суму 1000 доларів кожному.

З приємністю повідомляємо, що серед 17 стипендіатів є студент 3-го курсу спеціальності 051 Економіка Богдан Чепига. Протягом 2022-2023 навчального року Богдан Чепига став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка» (тема роботи: «Моделювання впливу монетарних інструментів на величину внутрішнього державного боргу та внутрішньоборгову безпеку»; Сертифікат переможця), а також призером II туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка», який проводився на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (тема роботи: “Modeling of debt security threshold levels evaluation processes” – Диплом II ступеня). Крім того, студент має публікації в наукових фахових виданнях, матеріалах міжнародних наукових конференцій та колективних монографіях.  Конкурсні роботи виконані під науковим керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики доцента Андрія Пілька.

Варто відзначити, що студенти нашого університету єдині серед студентів українських закладів вищої освіти, які вкотре отримають стипендії відомого Фонду Інституту Східних досліджень (Республіка Польща). Це стало можливим завдяки підписаній 12 червня 2018 року двосторонній Угоді про співпрацю між Фондом Інституту Східних досліджень (м.Варшава, Республіка Польща) та Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника (м.Івано-Франківськ, Україна). Засновником Фонду є голова Програмної Ради Центральноєвропейського Економічного Форуму (загальновідомого як Центральноєвропейський Давос) Зигмунт Бердиховський.