Звітна наукова конференція студентів за 2022 рік. Студенти освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр»

6 квітня відбулася звітна наукова конференція студентів за 2022 рік. Студенти освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр», які пишуть наукові роботи під керівництвом викладачів кафедри економічної кібернетики, репрезентували свої напрацювання (було представлено 21 доповідь)

Юні дослідники продемонстрували вміння представляти результати своїх наукових пошуків, які стосуються актуальних проблем економіки. Кожен виступ супроводжувався жвавим обговоренням, у якому брали участь і викладачі, і студенти.

За найкращі виступи молоді науковці Студенти I курсу ОР магістр економічного факультету Павло.ОСТАША та Роман АНДРІЄШИН нагороджені грамотами. Студенти III курсу ОР бакалавр економічного факультету Богдан ЧЕПИГА та Олександра ДЕДЕРЧУК матимуть можливість опублікувати тези в електронному університетському збірнику «Еврика».