Дедерчук Олександра – переможець другого туру та фіналіст конкурсу стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука Завтра.ua 2022/2023

Днями оргкомітет стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука Завтра.ua оголосив результати другого туру щорічного конкурсу, спрямованого на формування та зміцнення нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Мета програми реалізується через відбір найталановитіших студентів України, надання їм фінансової підтримки для продовження освіти та реалізації власних проектів, створення додаткових можливостей для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Відрадно зазначити, що студентка третього року навчання ОП «Економічна кібернетика» спеціальності 051 Економіка Олександра Дедерчук за підсумками двох турів виборола право представляти свою конкурсну наукову роботу за темою «Моделювання експортного потенціалу регіону», виконану під науковим керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька в фіналі конкурсу. Щиро бажаємо долучитися до спільноти стипендіатів Завтра.ua!

Бажаємо успіхів і перемоги!

Довідково

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Спільнота «Завтра.UA» налічує понад 2500 стипендіатів, які підтримують один одного у професійному розвитку, разом розвивають бізнес, наукові та соціальні проекти.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.

Свого часу стипедіатами програми стали студенти ОП Економічна кібернетика Богдана Потятинник (2018), Віталій Крамар (2020, 2021)

Джерело: https://zavtra.in.ua/2023/03/22/ogolosheno-rezultaty-2-go-turu-2022-23/