Х Всеукраїнська науково-практична конференція Форум молодих економістів-кібернетиків «МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ: ПРОБЛЕМИ, ТЕНДЕНЦІЇ, ДОСВІД»

25 листопада 2022 року на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась X Всеукраїнська науково-практична конференція форум молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід». Співорганізатором заходу стала кафедра економічної кібернетики економічного факультету ПНУ.

У Конференції взяли участь 74 учасники – представники десяти закладів вищої освіти, серед яких: студенти, аспіранти та науковці із ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ), Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (м. Дніпро), Запорізького національного університету (м. Запоріжжя), Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ), Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (м. Тернопіль), Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (м. Харків), Хмельницького національного університету (м. Хмельницький) та Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів).

Після вітальних слів Конференція продовжила роботу у форматі секційних засідань, де обговорювали актуальні проблеми теоретичної та прикладної економіки, питання функціонування економічних систем в кризових умовах, сучасні тенденції математичного моделювання соціально-економічних процесів, застосування економетричних моделей та методів прогнозування в економіці. Учасники конференції аналізували проблеми моделювання цифрового розвитку держави, моделювання рівня енергетичної безпеки України та особливостей прогнозування енергоносіїв, розглянули питання моделювання та прогнозування капітальних інвестицій національної економіки, застосування інноваційних технологій в управлінні ризиками, а також обговорили стратегії формування та розвитку людського капіталу в Україні, прогнозування тенденцій на ринку праці в сучасних умовах та інше.

Представлені учасниками доповіді будуть опубліковані у Матеріалах X Всеукраїнської науково-практичної конференції форумі молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід». З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.