“Програма Завтра.UA: Формування нової української еліти вже сьогодні або перші кроки до успіху”

9 листопада 2022 року аспірантом ОП «Економіка» Віталієм Крамаром та доцентом кафедри економічної кібернетики Андрієм Пільком проведено презентацію Програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» для студентів економічного факультету.

Під час онлайн-зустрічі стипендіат Програми Віталій Крамар (2020, 2021) розповів про можливості які надають участь та перемога в науковому конкурсі «Завтра.UA». Особлива увага була відведена питанням підготовки конкурсної наукової роботи та формування пакету документів, передбачених конкурсом. Наприкінці зустрічі студенти мали можливість отримати відповіді на свої запитання щодо участі в даній програмі.

Довідково

«Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Спільнота «Завтра.UA» налічує понад 2500 стипендіатів, які спілкуються, підтримують один одного у професійному розвитку, разом розвивають бізнес, наукові та соціальні проекти.