Віталій Крамар : “Спеціальність «Економіка»: можливості самореалізації або на чому слід акцентувати увагу під час навчання в університеті”

В рамках реалізації корпоративного соціального проєкту «Осередок менторства», який започатковано в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника,

2 червня 2022 року відбулась онлайн-зустріч студентів економічного факультету, а також потенційних абітурієнтів з Віталієм Крамаром,

• випускником магістратури кафедри економічної кібернетики 2020 року,
  • переможцем двох Міжнародних конкурсів наукових робіт зі спеціальності «Економіка» (дипломи I ступеня), Всеукраїнських конкурсів наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» (дипломи I та II  ступеня),
  • стипендіатом програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука (2020, 2021),
  • аспірантом кафедри економічної кібернетики (спеціальність 051 Економіка),
  • економістом Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ.

Тема зустрічі: “Спеціальність «Економіка»: можливості самореалізації або на чому слід акцентувати увагу під час навчання в університеті”.  .

Під час зустрічі Віталій Крамар розповів про те як навчання на економічному факультеті Прикарпатського національного університету вплинуло на його подальший професійний та особистісний розвиток. Особливий акцент було зроблено на важливості самоосвіти, участі в наукових конкурсах, стипендіальних програмах та чемпіонаті NBU University Challenge. Віталій розповів про специфіку своєї роботи в Департаменті монетарної політики та економічного аналізу НБУ, а також дав відповіді учасникам зустрічі на низку актуальних питань управління монетарною політикою, забезпечення макрофінансової стабільності та прогнозування валютних курсів в сучасних умовах.

Учасники зустрічі отримали практичні рекомендації щодо навчання на різних освітніх рівнях, використання освітніх платформ для самоосвіти, а також формування hard і soft skills в роботі економіста-аналітика.

Наголошено на значимості подальшого проведення подібних зустрічей випускників кафедри зі студентською молоддю.