Зустріч на тему “Вплив навчання на пошук шляхів до професійного успіху”

В рамках реалізації корпоративного соціального проєкту «Осередок менторства», який започатковано в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, 22 грудня 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів економічного факультету, а також потенційних абітурієнтів з Катериною Крицун, випускницею кафедри економічної кібернетики 2011 року, Ph.D. in Economics, Senior QA Engineer, Team Lead at TrackMan (Данія).

Під час зустрічі Катерина Крицун розповіла про те як навчання в Прикарпатському національному університеті вплинуло на її подальший професійний та особистісний розвиток. Особливий акцент було зроблено на значимості вивчення дисциплін, передбачених освітньою програмою «Економічна кібернетика» для формування економіста-аналітика та фахівця в IT-індустрії.

Учасники зустрічі отримали практичні рекомендації щодо навчання на різних освітніх рівнях, самоосвіти та розвитку. Присутні на зустрічі мали можливість отримати відповіді на запитання які їх цікавили.

В планах є подальше налагодження діалогу та співпраці між студентами,  потенційними абітурієнтами та випускниками кафедри в рамках різноманітних проектів та заходів.