Крамар Віталій Русланович “Менеджер департаменту роздрібних клієнтів комерційного банку”

Назва навчального підрозділу Економічний факультет
ПІБ успішного випускника

Рік випуску

Спеціальність

Крамар Віталій Русланович

Економіка (економічна кібернетика)

До якої із зазначених категорій можна віднести обраного кандидата? Успішний випускник: 7- в галузі економічної кібернетики
Нинішня посада випускника Менеджер департаменту роздрібних клієнтів комерційного банку
Досвід роботи

Досягнення

Мотивуючий вислів / цитата

Досвід наукової роботи – 1 рік

Диплом І ступеня міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea» (2020), диплом І ступеня міжнародний конкурс студентських наукових робіт Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (2020), диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» (2020, ЛНУ ім. Івана Франка), диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» (2021, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана), учасник команди-переможця NBU University Challenge 2020, стипендіат програми Zavtra.UA 2020.

Надіюсь на краще, готуюсь до гіршого.