Про складний карантинний рік з уст наших студентів магістерської програми (допис Вікторії Леськів у мережі Фейсбук)

Такого не було вже давно ?
Я не писала поста-підсумку року і навіть тематичних сторіс не робила з нагоди кінця 2020 року?
А дарма??
Цей рік був, напевно, одним з найскладніших, але найкращим водночас❤️
Я стала двічі бакалавром і знову двічі студентом? Обрала вже таку рідну кафедру економічної кібернетики у Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника та магістерку з маркетингу у Lviv Business School (LvBS)
?
Встигла переконатися, що обидва рішення були ?
Потім зі мною стався COVID ? Тут буду без деталей, не найкращі спогади??
З серпня я увійшла в ритм з шаленими оборотами? Я почала багато працювати, набивати мільйон шишок і набиратися колосального досвіду?
Почала нарешті вкладати у самоосвіту, познайомилася з Sofia Dutchak та зрозуміла, що нам точно по дорозі з цією the craziest girl?
Так в моєму житті з‘явилися EduApps?
І от, зараз початок 2021 року, я працюю маркетологом косметичного бренду Molabrand, беруся за круті проекти як в діджитал так і оффлайн бізнесі, вчуся у найкращих ВНЗ країни і залишаюся собою?
В мене багато ідей і ще більше мрій та цілей?
Тому далі – більше❤️
Let’s go?