Звітна наукова конференція студентів кафедри економічної кібернетики за 2017 рік

В рамках програми звітної наукової конференції за підсумками 2017 року  29 березня 2018 року було проведене засідання підсекції економічної кібернетики за участю студентів кафедри.
З приємністю варто відзначити високий рівень представлених наукових доповідей, серед яких було відзначено роботи студентів Гарди Тетяни Петрівни (тема доповіді «Моделі оцінки та аналізу асиметрії регіонального розвитку: безпековий вимір», Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент Пілько Андрій Дмитрович), Чабан Оксани Миколаївни (тема доповіді «Моделі управління системою маркетингових комунікацій», Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент Пілько Андрій Дмитрович), Побережник Ірини Ярославівни (тема доповіді «Моделі формування асортиментної політики підприємств», Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент Дмитришин Мар`ян Іванович), Бегея Богдана Васильовича (тема доповіді «Моделювання процесу оцінки інвестиційної привабливості регіону», Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент Пілько Андрій Дмитрович).

Роботи Гарди Тетяни та Чабан Оксани рекомендовано до друку в збірнику студентських наукових праць “Еврика-ХІХ”. Студентів Побережник Ірину та Бегея Богдана рекомендовано до нагородження грамотами ректорату за активну участь в науково-дослідній роботі.

Бажаємо подальших творчих здобутків студентам-переможцям та їхнім науковим керівникам!