Педагогічна практика аспіранта 2 року навчання спеціальності 051 Економіка Віталія Крамара

В рамках виконання програми педагогічної практики здобувачів третього освітньо-наукового рівня підготовки доктора філософії (Phd), аспірантом 2 року навчання Віталієм Крамаром спеціальності 051 Економіка було відвідано лекційні та практичні заняття викладачів кафедри економічної кібернетики, а також проведено заняття зі студентами спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа, страхування.

Зокрема, було проведено заняття з таких дисциплін як «Дослідження операцій» та «Дослідження операцій в економіці» для студентів першого року навчання відповідно спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та другого року навчання зі спеціальності 051 Економіка; «Соціологія економіки» та «Соціально-економічна безпека» – для студентів відповідно першого та четвертого року навчання спеціальності 051 Економіка.

Особливо цікаво студентам було ознайомитись з прикладними аспектами аналізу впливу інфляції на рівень соціальної напруженості, економічної та соціальної безпеки. Жвавий інтерес в студентської молоді викликала інформація про типи, основні характеристики та особливості застосування економіко-математичних моделей в роботі Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ, де на посаді провідного економіста працює Віталій Крамар.

Віталій Крамар є випускником ОП «Економічна кібернетика» спеціальності 051 Економіка, котрий за час навчання в університеті під керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька неодноразово вигравав Всеукраїнські та міжнародні конкурси наукових робіт, Стипендіальну програму «Завтра.ua» та Чемпіонат NBU University Challenge передає свої теоретичні та практичні знання наступним поколінням студентів-економістів в рідній Alma Mater.