Стажування в Балтійському науково-дослідному інституті проблем трансформації  економічного простору (м. Рига, Латвія)

З 19 по 23 лютого 2018 року викладач кафедри економічної кібернетики, к.е.н., Судук Наталія Василівна пройшла науково-педагогічне стажування на тему: «Інноваційні освітні технології: досвід країн Європейського Союзу та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» за спеціальністю 051 «Економіка» в обсязі 2 кредити ECTS (60 годин) в Балтійському науково-дослідному інституті проблем трансформації  економічного простору (м. Рига, Латвія).

Протягом проходження стажування Судук Н.В. ознайомилась з історією інституту та напрямами його роботи, прослухала лекції в режимі реального часу через офіційний інформаційний портал інституту, здійснювала роботу з навчально-методичними матеріалами та науково-дослідну роботу з нормативно-правовими актами. Також підготувала тези науково-методичної доповіді за обраною проблематикою та взяла участь в on-line семінарі.