Участь студентів в конференції «Сталий розвиток Прикарпаття в контексті глобалізаційних процесів»

17 травня 2018 року студенти Романів Наталія та Крамар Віталій спеціальності «Економічна кібернетика» та Леськів Вікторія спеціальності «Економіка» взяли участь в конференції «Сталий розвиток Прикарпаття в контексті глобалізаційних процесів», що була проведена на базі Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу.

В ході представлених наукових доповідей велася жива та предметна дискусія, що засвідчило високий науковий рівень доповідачів та актуальність поданих тем, а саме: Романів Н. «Інструментарій реалізації моделей сталого розвитку регіону», Крамара В. «Інноваційні інформаційні технології як інструментарій для підтримання сталого розвитку регіону» та Леськів В. «Екологічна складова сталого розвитку регіону».

Бажаємо подальших здобутків нашим студентам у формуванні та реалізації цікавих наукових ідей!