Чергова відзнака роботи викладачів кафедри

Департамент національних програм Фонду Віктора Пінчука відзначив здобутки доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька – наукового керівника стипендіатів-переможців конкурсу програми «Завтра.ua».

Під науковим керівництвом доцента Андрія Пілька в різні роки фіналістами конкурсу Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA» ставали студенти факультету: Лукан О.М.(2012), Потятинник Б.Б. (2015, 2016, 2017, 2018), Гарда Т.П.(2017, 2019), Вацеба М.П. (2020), Крамар В.Р. (2020, 2021). Стипендіати  програми “Завтра.UA»: Потятинник Б.Б. (2018), Крамар В.Р. (2020, 2021).

Довідково

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – найбільша приватна загальнонаціональна програма  з підтримки талановитої молоді в Україні, головною метою якої є виховання нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Стипендіати мають можливість спілкуватися з міжнародними лідерами та обмінюватися ідеями, беручи участь у зустрічах Ялтинської Європейської Стратегії та відвідуючи лекції за участі провідних представників бізнесу, політики та культури.

Відбираючи найталановитіших студентів України, фонд надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та для реалізації проектів соціального напрямку. Програма також є платформою для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.