Курс лекцій «Від теорії до практики: секрети успіху»: лекція ІІІ

В рамках курсу «Від теорії до практики: секрети успіху» у вівторок 27 листопада 2018 року було проведено лекцію на тему: «РИЗИК-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ». Спікером виступив Ігор Росипайло – начальник управління Держпраці в Івано-Франківській області. Студенти економічного факультету мали змогу ознайомитися з основними функціями державного управління в сфері охорони праці і соціального захисту,  економіко-правовою базою та принципами інспектування. Було наголошено на важливості охорони праці та безпеки робочого місця. Наприкінці лекції студентів ознайомили з можливостями працевлаштування в Держпраці та основними етапами проходження  конкурсу на державну службу.  Лектору вдалося зацікавити не тільки студентів, а й викладацький склад економічного факультету.

Кафедра економічної кібернетики висловлює вдячність начальнику управління Держпраці п. Ігору Розсипайлу за згоду прийняти участь в такому проекті та має надію на продовження тісної співпраці в руслі ознайомлення студентського товариства з роботою державних установ.