Курс лекцій «Від теорії до практики: секрети успіху»: лекція ІІ

В рамках курсу лекцій «Від теорії до практики: секрети успіху» у середу 7 листопада 2018 року було проведено лекцію на тему: «ІННОВАЦІЇ В БАНКІВСЬКІЙ СПРАВІ». Спікерами виступили пані Леся Білан – керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям ПриватБанку та пані Тетяна Задер – керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку. Студенти економічного факультету мали змогу ознайомитися з основними інноваціями в банківській діяльності, які активно впроваджуються в одному з найінноваційніших банків України. На базі ПриватБанку студентам було запропоновано пройти онлайн-практику, за результатами успішного завершення якої вони матимуть можливість отримати роботу в ПриватБанку. Лекція була цікава не тільки студентам, але й викладацькому складу економічного факультету.

Кафедра економічної кібернетики висловлює вдячність представникам Приватбанку Лесі БіланТетяні Задер і Оксані Басок за згоду прийняти участь в такому проекті та має надію на продовження тісної співпраці в руслі ознайомлення студентського товариства з новітніми напрямками розвитку банківської сфери.