Курс лекцій «Від теорії до практики: секрети успіху» лекція І

30 жовтня 2018 року в рамках курсу лекцій «Від теорії до практики: секрети успіху» було проведено тренінг «ВЛАСНА СПРАВА: З ЧОГО ВАРТО РОЗПОЧАТИ». Лектором виступила наша випускниця спеціальності «Економічна кібернетика», засновниця онлайн-кондитерської «Zlata Lime» АЛЬОНА ШМАТ, яка поділилась власним досвідом започаткування інтернет-бізнесу. Кафедра економічної кібернетики висловлює щиру вдячність Альоні Шмат за проведене цікаве, нове за своєю суттю, наповнене практичною цінністю для студентів заняття. Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх і партнерських відносин та сподіваємось на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.

Радіємо за наших випускників, які успішно реалізують себе в професійному житті і чекаємо на наступних учасників проекту «ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ: СЕКРЕТИ УСПІХУ».

Кафедра висловлює вдячність деканату економічного факультету за активне сприяння та допомогу у проведенні заходу.